Світове визнання: запоріжців оцінили в Америці

Що означає успіх? Що стоїть за цим нехитрим і таким коротеньким словом? Чи є успіх синонімом визнання, в тому числі міжнародного, або це зовсім різні категорії?

Що дає успіх? Який результат? Чи може статися так, що його можна конвертувати в цілком відчутну суму і потім згадувати цей день все життя? Або успіх може бути і нематеріальним, і від цього він не стане менш важко здобутим і менш значущим? Далі на zaporizhzhia-trend.

Запорізькі агролідери

Сьогоднішня стаття – про людей, які точно знають, що таке успіх в їх галузі. Причому потрібно відзначити, що саме на тій ниві, яку обрали для себе герої публікації, вони зустріли безліч конкурентів. Тим вагомішим виявився для них той результат, якого їм вдалося досягти.

Підприємство під назвою «Агросепмаш», яке з дня свого заснування має запорізьку «прописку», здивувало всіх в своєму сегменті бізнесу. Навесні 2021 року воно з гордістю розмістило таку інформацію про свою продукцію: отримано патент, виданий Сполученими Штатами Америки, на продукцію підприємства.

У фокус уваги зарубіжних патентодавців потрапила одна з установок, які виробляє «Агросепмаш». Фірма спроектувала і виготовила абсолютно новий в плані технології сепаратор. Якщо пояснити суть принципу дії своїми словами, то під впливом потужного повітряного струменя відбувається відділення різних частин (фракцій) вихідного продукту одна від одної. Чи варто говорити, яку виключну важливість він має для тих, хто вирощує сільськогосподарську продукцію (фермерів) і тих, хто займається її первинною переробкою? Тільки уявіть собі, коли зарубіжні фахівці зрозуміли, що очистити оболонку з будь-яких насіння або плодів тепер можна не тільки вдвічі швидше, але і з набагато меншими витратами електроенергії (а значить, і коштів), і при цьому – всі ці «технології майбутнього» доступні аграріям вже зараз.

1

Шлях до патенту

Перш за все, варто відзначити, що отримати такий патент прямо з США – справа вкрай непроста. За тривалістю це дуже протяжний процес, і займає він в середньому три роки. Цей термін використовується для того, щоб точно перевірити пропонований агрегат на унікальність, працездатність, автентичність і деякі інші показники. Можна собі уявити, які приголомшливі експлуатаційні характеристики повинна мати та техніка, яка пройшла таку ретельну перевірку.

До вельми значного результату «Агросепмаш» прийшли на рубежі свого першого ювілею: у 2022 році компанії виповнюється десять років. За цей час створено кілька підрозділів підприємства: конструкторське бюро, де, власне, і народжуються майбутні лідери продажів, виробничі потужності (тобто цехи, де виготовляється, тестується і упаковується продукція), технічний відділ, який приймає рекламації і стежить за експлуатацією проданих установок. Як бачимо, «Агросепмаш» має в своєму розпорядженні повний цикл виробництва, тому його не соромно продемонструвати західним партнерам, покупцям і інвесторам. За повідомленнями прес-служби підприємства, вже півтора десятка країн, крім України, оцінили продукцію підприємства.

Comments