Концерти та виступи. Які музичні події були найбільш резонансними

Як би ми не переконували себе і оточуючих, що пандемія і пов’язаний з нею тривалий уповільнений карантин майже не вдарили по нас особисто і мало вплинули на наші плани, погодитися з цим вельми непросто. Ще б пак – адже ми, як жителі немаленького мегаполісу 21 століття, звикли наповнювати своє дозвілля, крім сидіння перед блакитним екраном або комп’ютером з Інтернетом, ще й «живими» розвагами. Так, в Запоріжжі завжди були доступні різноманітні концерти під відкритим небом, найчастіше, приурочені до свят, ярмарки (була навіть щотижнева!), виставки. А період «масочного неподобства» в розгул «корони» ознаменувався майже повною відсутністю такого роду видовищ. Але місто не було б собою, якби не примудрилося все ж «відзначитися» кількома яскравими музичними подіями. Вони стали тим більш знаковими, чим тугіше закручувалися в цей момент «карантинні» гайки. Далі на zaporizhzhia-trend.

«Хортиця-Фрідом» і порушення карантину. Епізод 1

Отже, своєрідну пальму першості тримає музичний фестиваль «Хортиця-Фрідом», який відгримів для всіх запорожців і спеціально прибулих на цей івент гостей нашого славного козацького міста. Звертає на себе увагу різко негативна реакція центральної влади на сам факт проведення заходу і недоліки в його організації. Їх, цих самих недоліків, якщо по-чесному, було багато. Наприклад, найпоширеніша проблема міста – транспортної доступності віддалених районів після 20.00, – не була вирішена зовсім. Як і наявність громадських туалетів в парку Металургів, де і проходив фестиваль. Однак глядачі, що скучили за видовищами, все ж залишилися в більшості своїй задоволені.

Багатьом у вересні минулого року здалося, що «Хортиця-Фрідом» насправді був покликаний агітувати за діючу міську владу, яка таким чином набивала собі рейтинги. Як виявилося після виборів, не здалося. Скринька просто відкривалася.

Зірки, на сцену

1

У Палацах культури міста, незважаючи на триваючий карантин, теж багатолюдно, голосно і весело. Так, здивувала запоріжців на своєму недавньому концерті Наталя Могилевська. Співачка не лише презентувала в нашому місті власну школу вокалу, а й вивела на сцену під час концерту кілька десятків маленьких запоріжців. Разом вони показали глядачам чудовий номер в пам’ять про великого друга Наталі Могилевської – Кузьму Скрябіна. Вийшло дуже душевно, атмосферно і незвично.

Що ж до головних білямузичних сюрпризів, то один з них очікує запоріжців уже в недалекому майбутньому. Так, недалеко від Палацу спорту «Юність» з’явилися барвисті афіші, які стверджують, що незабаром до нашого міста з концертом приїде скандальний виконавець сучасної молодіжної музики Моргенштерн. Для певного кола його юних (і не дуже) шанувальників це, безсумнівно, велика несподіванка і радість. Однак представники старшого покоління і шанувальники інших музичних жанрів не оцінили радісну звістку, а деякі особливо радикально налаштовані навіть запропонували в соціальних мережах бойкотувати концерт скандально відомого репера.

Можна з упевненістю сказати, що музичне літо цього року буде спекотним і цікавим.

Comments

.,.,.,.