Стартапи в Запоріжжі: на шляху до успіху

Наявність новаторських проектів – це часто показник хорошої, здорової економіки і нормальних відносин в системі «суспільство – особистість». На жаль, останнім часом новаторськими проектами не балують жителів Запоріжжя земляки. Ми вже писали раніше про те, що навіть форум, присвячений інноваціям в місті і області, в цьому році не стали переносити в онлайн, як безліч подібних заходів по всьому світу, а просто скасували, пише “zaporizhzhia-trend.in.ua“.

Молоді новатори

Однак тим дивніше той факт, що деяким нашим землякам все ж вдається голосно заявити про себе, перемогти в заходах, організованих для молодих інноваторів, і дати шанс собі і Запорізькій області придбати позитивну популярність як в Україні, так і за її межами.

Так, за допомогою проекту громадської організації «Інновації та інвестиції», світ і Україна дізналися про багатьох талановитих молодих підприємців та новаторів, проте в цьому році серед імен трійки призерів конкурсу на кращий проект прозвучало ім’я нашої землячки Алли Мурізіді. На конкурсі в Бердянську, куди з’їхалися учні онлайн-школи проекту, Алла представила своє бачення маркетингового агентства для працевлаштування людей з інвалідністю. Як відомо, такі проекти не з’являються як гриби після дощу, оскільки чисто фізично облаштувати приміщення для комфортного перебування таких співробітників коштує більше, ніж орендувати або купити звичайний середньостатистичний офіс. Крім того, як зізнаються самі роботодавці, їх лякають ті значні соціальні гарантії, які гарантує людям з інвалідністю чинне трудове законодавство, і навіть деякі податкові поблажки їх в цьому зв’язку не налаштовують на оптимізм.

фото

Особливий офіс

Алла Мурізіді, навпаки, пішла по всесвітньо визнаному шляху залучення співробітників з інвалідністю в звичайне життя і звичайну трудову діяльність. Так, її проект передбачає, перш за все, створення доступного і комфортного середовища в майбутньому офісі. Перш за все, він повинен бути обладнаний зручним пандусом для колясок і спеціальної вбиральні. Безбар’єрне середовище також повинне бути доповнене широкими дверима. Передбачається, що в такому офісі зможуть одночасно працювати відразу кілька фахівців з маркетингу. Тут можна буде оптимізувати і налаштовувати рекламу, проводити фото- і відеозйомки товарів для клієнтів, просувати компанії в соціальних мережах, займатися написанням сайтів, а також виконувати ще безліч важливої і потрібної роботи, яка зазвичай залишається «за кадром» для пересічного обивателя, проте допомагає власникам бізнесу знаходити своїх клієнтів. Крім того, в новому офісі зможуть також працювати копірайтер і оператор фото-і відеозйомки.

На думку автора проекту, робота в умовах офісу дозволить її майбутнім співробітникам більше і краще комунікувати між собою, соціалізуватися в суспільстві, спілкуватися з потенційними клієнтами наживо, а не за допомогою чатів або (в кращому випадку) веб-камери. Крім того, Алла Мурізіді впевнена, що її починання зробить їх більш відповідальними і організованими.

Comments

.,.,.,.