Запорізькі зірки альтер-року

Чимале значення в розвитку якогось конкретного музичного колективу мають такі нематеріальні категорії, як кураж, удача, щасливий випадок. Будь-яка обізнана людина підтвердить вам, що ці три речі абсолютно необхідні для повноцінного успіху будь-якого стартапу, будь то музика, кіно, спортивні змагання або що-небудь інше. Далі на zaporizhzhia-trend.

Молодий жанр в молодому колективі

Так сталося, що однією із запорізьких груп, яка працює в жанрі любовного альтернативного року, несказанно пощастило. Причому пощастило двічі, а це рідкість само по собі, чи не так? У перший раз Його величність Щасливий випадок відвідав групу в той момент, коли майбутній її фронтмен – Олексій Журавель – прийняв рішення переїхати з Сіетла (так-так, він жив в ті часи за океаном) в рідні пенати – українське місто Запоріжжя. Вдруге небувала удача прийшла до музикантів в той момент, коли щойно створений музичний колектив потрапив в зону впливу вельми талановитого українського продюсера – Юрія Фалеси.

Співпраця з прославленим шоуменом виявилося не тільки плідною, але і вельми перспективною. Чималу роль зіграв також той факт, що команду Олексій Журавель підібрав собі досить професійну. Так, утворена в 2004 році альтер-рок група «Mushmellow» до кінця 2008 року (час укладення контракту з досвідченим, молодим і просунутим в усіх відношеннях продюсером) почала підкорювати чарти не тільки місцевих радіостанцій, а й вийшла на всеукраїнський рівень.

У тому ж доленосному для молодої рок-групи 2008 році, побачив світло їх перший студійний альбом. Він носив назву «Hollow Memories» і повністю відповідав курсу, взятого колективом. На відміну від інших подібних груп, в центрі поетичного дискурсу всіх пісень «Mushmellow» була любов і людські взаємини, часом в крайньому, прямо полярному їх прояві. Цей напрямок, якщо його вміло подати глядачеві і слухачеві, в змозі принести чималу популярність вже хоча б тому, що резонує з особистим життєвим досвідом і власними переживаннями буквально кожної людини.

1

Відео та пісні

У 2008 році музиканти «Mushmellow» також вперше пробують себе в ролі творців кавер-версій пісень і відеорядів. «Першою ластівкою» в цьому напрямку став їх кліп (це було друге від початку відео на їх творчому шляху) на композицію відомої в ті часи поп-виконавиці Брітні Спірз «Токсик». Забігаючи наперед, скажемо, що всього музиканти випустять п’ять кліпів, знятих під час «запорізького» творчого періоду.

На запорізькій землі також були записані і два студійні альбоми «Mushmellow». Вони вийшли в 2008 і 2010 роках, і були вельми прихильно зустрінуті фанатами групи.

Творчий шлях, однак, було вирішено продовжувати за кордоном. Саме тому в 2012 році музиканти прийняли нелегке, ймовірно, рішення покинути Україну і перебратися шукати кращої долі і повних залів в іншу країну.

Творча стезя – вкрай вибаглива дама. Вона може подарувати надзвичайний успіх, а може сама ж його і відібрати. Але ті люди творчості, які невпинно працюють над собою і докладають максимальних зусиль для досягнення результатів, як правило, завжди виявляються на гребені хвилі. Чого ми і бажаємо нашим землякам – групі «Mushmellow».

Comments

.,.,.,.