Гоша Куценко: знаменитий земляк

Як правило, спорідненістю зі знаменитостями прийнято пишатися. Причому навіть у тому випадку, якщо мова йде не про батьків або бабусь-дідусів, а про більш далеких родинні зв’язки. Скажімо, розповідати всім бажаючим послухати, що ваша троюрідна бабуся – відома актриса, а двоюрідний дідусь – знаменитий учений – в порядку речей в сучасному суспільстві. А як же бути з родством не кровним, а заснованим на тій землі, де народилася людина? У всьому світі успішно існують цілі земляцтва. У них люди підтримують своїх співгромадян, радіють їхнім перемогам, беруть участь у вирішенні загальних проблем. Було б добре і запоріжцям знати і пишатися своїми земляками. Далі на zaporizhzhia-trend.

Неповторний Гоша

Сьогодні наша розповідь буде про Юрія Георгійовича Куценка, якого абсолютна більшість його гарячих шанувальників знають під сценічним не те псевдонімом, чи то просто оригінальним прочитанням імені – Гоша Куценко. Так-так, знаменитий і дуже відомий в кіношних колах актор ситкомів і повнометражних картин насправді родом з нашого Запоріжжя.

З’явився на світ майбутній підкорювач кінознімальних майданчиків в далекому 1967 році. Цікавий і примітний той факт, що майбутнього актора назвали на честь першого космонавта Юрія Гагаріна, незважаючи на те, що цілих шість років розділяло новонародженого з тим самим, польотом, який назавжди увійшов в історію. Недовго, втім, поживши в Запоріжжі, сім’я Юрія переїхала на Західну Україну, в місто Львів. Однак рядок «місце народження» в паспорті зірки завжди буде нагадувати про ті роки дитинства, які він провів тут, на берегах широкого синього Дніпра.

Професійна доля Куценка-старшого, батька Юрія, була дуже мінлива, але Фортуна посміхнулася йому особливої ​​посмішкою. Після Львова він, як видатний фахівець у своїй галузі, отримав направлення на роботу в столицю – Москву – разом з істотним підвищенням на посаді. Незабаром, однак, відбулися відомі політичні процеси (на дворі стояв кінець вісімдесятих років двадцятого століття), і держави роз’єдналися. Юрій, тим часом, відправився вчитися в Школу-студію МХАТ, яку закінчив вже незабаром – в 1992 році. Приблизно з того ж часу юний актор, не втрачаючи часу, починає будувати кар’єру. Спочатку він знімався в епізодах, потім відправився на телебачення вести популярні передачі. Популярність прийшла до нього тільки десяток років потому – після ролі в культовому «Антикілері» за романом Корецького. Спробував себе Юрій також і у вокалі, але це захоплення тривало всього чотири роки.

1

Визнання і слава

Примітно, що Юрій Куценко бере активну участь в різних благодійних проектах. Він очолює власний фонд «Крок разом», а також співпрацює з іншими.

Крім того, кар’єра нашого знаменитого земляка впевнено піднімається вгору разом з ростом його сценічної майстерності і творчим прогресом. Відомо, що кількість ролей, які втілив на екранах Гоша Куценко, давно перевалила за позначку в півсотні, і продовжує стабільно збільшуватися. Він встиг співпрацювати з майстрами сцени і молодими акторами, зіграти ролі романтичні, комічні і трагічні, проявити себе у всій красі. Запоріжці бажають своєму землякові подальших творчих успіхів.

Comments