Він реально щось зробив для Запоріжжя. Як живе “запорізький Квазімодо” Мірзоян

Кожне окремо взяте місто, вулиця, країна або континент завжди пишаються вихідцями зі своєї території, які, як правило, виступають найкрутішою рекламою. Чим більшою, більш розвинутою, більш престижною є територія – тим частіше, як правило, її назва миготить в місцевій світській хроніці завдяки згадкам тих людей, хто тут народився і виріс, навчався, робив перші кроки у своїй професійній кар’єрі, пише “zaporizhzhia-trend.in.ua“.

Чим знамените наше місто?

На жаль, Запоріжжя не може похвалитися значним списком відомих особистостей, в чиїх біографіях значиться, що народилися вони саме тут. У всякому разі, якщо говорити про знаменитостей всесвітніх, то це – стовідсоткова правда, адже коло таких персоналій не дуже широке і відоме сучасному обивателю. Однак все ж є серед наших співвітчизників імена, які стали відомі і впізнавані, і сьогодні ми розповімо про те, як складається творча кар’єра Арсена Мірзояна.

Арсен Романович Мірзоян з’явився на світ в Запоріжжі в 1978 році. Тут він здобув фах інженера і благополучно влаштувався на роботу на авіабудівний завод «Мотор-Січ», який, таким чином, став першою ланкою в його кар’єрі молодого інженера. Однак доля так розпорядилася, щоб «за компанію» з друзями, з якими він в студентські часи виходив на сцену в складі ВУЗівської команди КВН, Арсен Романович перейшов на комбінат «Запоріжсталь».

Незважаючи на те, що професійної музичної освіти наш земляк не отримував, а також мав проблеми зі слухом (для відновлення можливості повноцінно чути переніс операцію), Арсен брав участь в декількох музичних колективах, не дуже розкручених на той час, зокрема, групі «Бабурка». Нехай світову славу йому це і не принесло, але на українській фестивальній сцені артист «засвітився», виступивши на «Червоній руті» і «Перлинах сезону». Таким чином, прийшовши в 2011 році на проект «Голос країни», Арсен Мірзоян вже впевнено стояв на сцені. Після закінчення проекту (Арсен фінішував четвертим, не потрапивши, таким чином, до фіналу шоу) він продовжив співпрацю зі своїм наставником з «Голосу країни» Стасом П’єхою і деякий час вони виступали разом.

фото

Сольна кар’єра

Після того, як артист випустив перший альбом «Ґудзики», почалася його сольна концертна програма по Україні. Арсен виступив не тільки як виконавець, а й приміряв на себе роль автора пісень.

Відомо, що Арсен Мірзоян має дуже своєрідний тембр голосу, дуже схожий на ту манеру виконання, яку демонструє франко-канадський співак Гару. Оскільки він блискуче виконав роль дзвонаря Квазімодо у французькому варіанті мюзиклу «Нотр Дам де Парі», поставленого в Парижі в кінці дев’яностих років двадцятого століття, і мав великий успіх (вже дуже підійшла така манера виконання до обраної ролі), Арсен теж вийшов на сцену з цією композицією. І йому вона вдалася не гірше, ніж першому виконавцю. Багато обивателів, не дуже досвідчених в сучасній музиці, і впізнають його тепер саме як виконавця партій Квазімодо.

Завдяки Арсену Мірзояну Запоріжжя зазвучало в Україні та ближньому зарубіжжі, тому побажаємо йому удачі та подальших творчих успіхів!

Comments

.,.,.,.