Проєкт «Зелена країна» – переможець серед стартапів Запоріжжя

StartUpFest – нова можливість проявити себе

Вже вкотре у Запоріжжі відбувається черговий фестиваль StarUpFest. Захід проводять у виставковому центрі «Козак-Палац» та спрямований на розвиток стартап руху в Україні та популяризації підприємницької діяльності. Організаторами фестивалю є Запорізька міська рада та Запорізька торгово-промислова палата. Саме цей захід є чудовою можливістю для жителів Запоріжжя поділитися власною ідеєю, презентувати свої проєкти та навіть реалізувати їх у життя, пише zaporizhzhia-trend.in.ua.

Фестиваль включає в себе не лише різноманітні виставки, але й тренінги, майстер-класи, вебінари, мета яких полягає у допомозі майбутнім підприємцям зробити правильні кроки на шляху від ідеї до власного бізнесу. Проте головним заходом фестивалю є конкурс стартап-проєктів, головний приз якого (25 тисяч гривень) отримає найкращий проєкт.

«Зелена країна» – у чому полягає проєкт від запоріжанки?

Изображение удалено.

Ще два роки тому на черговому StartUpFest у Запоріжжі переміг проєкт місцевої жительки Вікторії Кутик «Зелена країна». Її ідея полягає в сонячному біо-вегетарії – це теплиця замкнутого типу, умови якої дозволяють вирощувати рослини для ресторанів, готелів, офісів, навчальних закладів тощо. Саме за допомогою фіто-лампового обладнання рослини матимуть можливість рости та цвісти. Ще тоді Вікторія Кутик пробувала свою ідею самостійно та вирощувала таким чином зелень у себе вдома.

За словами самої запорізької стартаперки, перш за все, її ідея полягає в тому, щоб забезпечити свою свою сім‘ю більшою кількість корисних для здоров’я продуктів, зокрема зеленню, яку можна отримувати цілий рік, а не лише в теплі пори. За базу Вікторія взяла вертикальні стіни для кімнатних рослин. Власне тоді,коли дівчина почала шукати низку шляхів для того, щоб реалізувати власний проєкт, вона натрапила на StartUpFest та зрозуміла, що це найкраща можливість дістати потрібні ресурси для реалізації. Вікторія Кутик зізнається, що на перемогу надіялась, але ніяк не очікувала.

Валерій Еделєв, радник міського голови Запоріжжя, зазначив, що ідея Вікторії Кутик щодо вирощування органіки у приміщенні відразу отримала низку симпатій від журі. Саме тому «Зелена країна» відразу ж перемогла на запорізькому конкурсі.

Зараз Вікторія Кутик активно займається покращенням системи та поліпшенням власного проєкту. Вона рази із своїм чоловіком вже розробили системи освітлення та подачі води, які працюють автоматично. Більш того, подружжя продовжує постійно експериментувати з органічними добривами. Кінцевою метою «Зеленої країни» є отримати той продукт, який можна продавати людям.

Comments

.,.,.,.