Блогери Запоріжжя

Несподівано виявилося, що блогери – це не просто люди, які кривляються на камери, а потужна інформаційна зброя, яка впливає на соціум. Ретрансляція свого погляду з одного боку вбиває індивідуальність, але з іншого – доносить правильні думки у критичних ситуаціях. Більше на zaporizhzhia-trend.in.ua.

Феномен “розмовляючих голів”

Історично склалось так, що лідери думок займали певні пласти суспільства – представники популярної культури змінювалися спортсменами та навпаки. Талант цих людей захоплював і згодом їхні фанати стали ретранслювати будь-яку позицію своїх кумирів на оточення.

З розвитком технологій та соціальних мереж у будь-якої людини з талантом з’явилася можливість заявити про себе. Ми живемо у дивовижний час: ти публікуєш будь-яке відео на YouTube і вже за кілька годин тебе може побачити весь світ. З появою TikTok та його алгоритмів, які дозволяють будь-якому ноунейму залетіти в рекомендації, дорога до популярності стала набагато коротшою. Розводити демагогію на тему дуальності цього питання та того, яку інформацію транслює блогер ми не будемо. З недавнього, що спадає на думку – мовчання нурлана сабурова з приводу ситуації в Україні. Мовчання, яке призвело до того, що кар’єра колись популярної як у нас, так і в інших зарубіжних країнах коміка плавно йде на дно. На плечі лідерів думок часто падає відповідальність за те, що вони кажуть. Правда в тому, що не кожна людина зможе впоратися з тиском соціуму і тому будь-який популярний блогер приречений на те, щоб бути на поводі у своєї аудиторії так само, як і його аудиторія знаходиться у нього. Однак це тема для зовсім іншої розмови.

Наразі ми тут для того, щоб подивитися на яскравих представників блогінгу Запоріжжя. Спробуємо обійтись без спірних персонажів та підібрати блогера на будь-який смак.

Яскраві блогери Запоріжжя

@aprilparadise – про здоровий спосіб життя, цікаві рецепти ласощів і в цілому повсякдення. 64.3 тисячі фоловерів.

@gshkarupilo – насолода для очей. На акаунті немає фотографій самого автора – оператора-постановника Григорія Шкарупило, зате є знімки, які задовольнять найвідчайдушнішого перфекціоніста. Про це не варто писати. Це треба бачити. 73.4 тисячі фоловерів.

@z_olga_z – обліковий запис для дівчат, які захоплюються модою. Повсякденні «луки» та знайомства з дизайнерами. 39.2 тисячі фоловерів.

@hanumak – ви могли бачити його як на екранах телевізорів, так і поряд із Володимиром Зеленським під час передвиборчої кампанії. Учасник “Ліги Сміху” у складі команди «Заїнька», автор, сценарист та режисер. У своєму обліковому записі (на даний момент закритому) ділиться найрізноманітнішим контентом – від скетчів до новин політики. 128 тисяч фоловерів.

@geek.journal.official – це не Instagram блогер. Власник облікового запису – Тайлер Андерсон. Автор каналу Geek Journal у YouTube. Огляди на українське та зарубіжне кіно, які можуть конкурувати за якістю з горезвісним BadComedian. Новини як поп-культури, так і України, які подаються талановито та цікаво. Однозначно must-watch для всіх, хто бажає дивитись якісний контент. 236 тисяч фоловерів на YouTube із 18 мільйонами переглядів на каналі, 21.6 тисячі фоловерів в Instagram.

Ще один представник YouTube – Technozone. Канал про гаджети, електроніку та технології. Класичний техноблогінг, у самому цікавому його прояві. 308 тисяч фоловерів на YouTube із 40 мільйонами переглядів на каналі. 

Comments

.,.,.,.