Щорічний міжнародний ІТ-Форум у Запоріжжі

На Запоріжжі вже декілька років поспіль відбувається міжнародний ІТ-форум. Це один із багатьох заходів, який є дійсно актуальним та залучає низку відвідувачів. Крім цього, ІТ-форум на Запоріжжі має значний вплив на розвиток цієї сфери не лише в межах міста, але й України та світу, пише zaporizhzhia-trend.in.ua.

International IT Forum: головне завдання заходу

Изображение удалено.

Метою заходу є не лише ознайомлення населення України з новітніми технологіями, але й поєднати різноманітні цільові групи задля того, щоб створити комфортні умови та поліпшити якість життя завдяки впровадження та реалізації цих технологій.

Організатори заходу, партнери, помічники створюють урізноманітнену програму для гостей: як і візуальну, так і аудіальну. Також кожен відвідувач має чудову можливість дізнатися безліч цікавих фактів завдяки теоретичній частині заходу, а згодом реалізувати їх завдяки різноманітним практичним локаціям. Також варто відмітити, форум дає можливість дізнатися більше про роботехніку, дрони, VR та AR, софт рішення для бізнесу, 3D-принтери, штучний інтелект, інноваційні розробки тощо.

Велика кількість різноманітних локацій, безліч відомих спікерів, цікаві майстер класи, лекторії, майстер-класи створюють надзвичайну атмосферу та одночасно є корисними для сучасного суспільства, адже ІТ-сфера впливає практично на кожен напрямок діяльності людини двадцять першого століття.

Також ІТ-форум у Запоріжжі дає можливість усім гостям дізнатися про можливі взлети та падіння в цій сфері, адже спікери та спікерки розповідають свій власний досвід (який є і негативним, і позитивним). Більш того, саме цей захід краще ознайомить вас із «розумними містами», штучним інтелектом, запровадженням електронного голосування на виборах, «державою в смартфоні», просуванням бізнес-стартапів у сфері ІТ, сучасні операційні системи тощо. Ці інформація є важливою та корисною для майбутніх ІТ-працівників, стартаперів і навіть для людей, сфера діяльності яких не стосується ІТ.

Зазвичай форум відвідують представники державного та комерційного сектору різного рівня, профільні аматори та громадські діячі, студенти дотичних спеціальностей та розробники відповідних ресурсів.

Коли і де відбувається ІТ-Форум?

Изображение удалено.

Зазвичай ІТ-Форум у Запоріжжі організовують наприкінці вересня у виставковому комплексі «Козак Палац».

Організатором проєкту “International IT Forum” є група компаній “Global Genesis” на чолі з Артуром Гарсляном.

Comments

.,.,.,.