Фестиваль електронної музики в Запоріжжі

Запоріжжя – чудове місце для відпочинку, відоме своїми видатними архітектурними пам’ятками, чудовими природними надбаннями, атмосферними закладами та дуже приємними людьми. Проте у місті регулярно відбуваються безліч заходів: фестивалів, форумів, концертів тощо, які збирають безліч людей. Чудовою нагодою відвідати Запоріжжя є масштабний фестиваль електронної музики, пише zaporizhzhia-trend.in.ua.

Запорізькі сцени щорічно зустрічають світових зірок, відомих музикантів та видатних співаків. Для цього в місті організовують багато неймовірних заходів, які є дійсно вартими для відвідування. Фестиваль – чудова можливість одночасно попасти на концерт улюбленої групи та весело провести свій час.

На фестиваль електронної музики до Запоріжжя також запрошено низку виконавців електронної музики з усього світу. Захід відбувається в найкращу, фестивальну пору року: в середині літа та триває впродовж двох днів. Фестиваль відбувається на аеродромі Широке, що знаходиться біля траси Запоріжжя-Дніпро. Для його проведення підготовлять дві великі сцени, а також зони, де можна відпочити та поїсти. Тому відвідувачі заходу можуть не перейматися розташуванням фестивалю: все необхідне знаходиться на його території.

Хто виступає на сцені фестивалю?

2

ZOUND Festival запрошує безліч виконавців електронної музики, там виступають діджеї з Нідерландів, Німеччини, України та інших європейських країн. Виконавцями є: гурт АТВ, Sander van Doorn, Oliver Huntemann, Booka Shade, Omniа – відомі на цілий світ діджеї, концерти яких щорічно відвідують тисячі фанатів.

Для зручності всіх відвідувачів фестивалю, організатори заходи облаштовують спеціальні зупинки від пр. Металургів до самого аеродрому, де відбуваються концерти. Крім цього, кожні двадцять п’ять хвилин курсуватимуть спеціальні автобусні маршрути, за допомогою яких можна без жодних проблем добратися до місця відпочинку.

3

Окрім відвідування самих концертів, які безперервно тривають упродовж двох днів, ви можете весело провести свій час завдяки іншим атракціям, які також будуть доступними для кожного.

Подібні заходи є чудовою нагодою провести незабутній час, адже електронна музика завжди заряджає неймовірною енергією, новими силами та враженнями. Відвідувачі Запорізького фестивалю електронної музики завжди залишають лише позитивні відгуки, якість заходу є високою та організатори приділяють безліч зусиль та ресурсів, щоб зробити дійсно незабутню атракцію.

Comments

.,.,.,.