Від ідеї до здійснення мрії: історія запорізького стартапера

Історія успіху жителя Запоріжжя Олексія Шевченка є яскравим прикладом того, що завжди, незважаючи на різноманітні обставини, потрібно йти до своєї мети, реалізовувати власні плати та ідеї, а особливо, якщо вони можуть покращити та змінити якість життя інших людей, пише zaporizhzhia-trend.in.ua.

Із чого все почалось?

Олексій, аспірант Національного університету «Запорізька політехніка», став переможцем стартап-фестивалю, а його бізнес-план відрізнився своєю унікальністю та інноваційністю. Олексій Шевченко запропонував відкрити новий виробничий центр Profi +. 

Профі + – це проєкт, який займатиметься виробництвом 3D принтерів та станків із числовим та програмним керуванням. Крім цього, у бізнес-план Олексія Шевченка входило створення навчального центру, який займатиметься вивченням тривимірного моделювання.

Сам Олексій створенням та моделюванням за допомогою 3D принтерів почав займатися ще в далекому 2012 році, у час, коли подібна технологія не була такою розкрученою та відомою. На даний момент, в Олексія працює декілька машин. Їхня діяльність є продуктивною та успішною саме тому запорізький стартапер бажає розвинути та розширити власне виробництво. Участь у подібних конкурсах, фестивалях та форумах є необхідною для Олексія, щоб прославитися та дістати необхідні ресурси для здійснення власної мрії.

Свій 3D-принтер, який Олексій Шевченко створив разом із своєю командою, він розробив у лабораторії електроніки при коледжі Національного університету «Запорізька політехніка». Варто відмітити, що лабораторія також створена Олексієм за рахунок грантових грошей.

Ця запорізька лабораторія працює за принципами бібліотеки. Тобто, замість того, щоб купувати книгу, у нас є можливість користуватися послугами бібліотеки, тим самим заощаджуючи кошти та час. У лабораторії Олексія Шевченка діє такий самий принцип: якщо ви хочете попрацювати з різноманітною електронікою, проте не маєте можливості придбати її, у лабораторії запорізького стартапера ви можете це зробити.

Крім цього, більше ста тисяч гривень з обласного бюджету Олексій планує витратити на ще додаткові місця праці, потужні та сучасні комп’ютери, які призначенні для моделювання та створення хоча би п‘яти готових принтерів, які згодом можна буде продати.

У Запоріжжі кожного року відбувається StartUpFest. Цього року Олексій Шевченко вже вкотре також буде брати участь у цьому заході. Там він представлятиме свій проєкт габаритного принтера, який призначений для вироблення великих деталей із пластику.

StartUp Fest у Запоріжжі: майданчик для здійснення мрій та реалізації ідей

Изображение удалено.

Якщо ви зацікавлені реалізацією власної ідеї, шукаєте натхнення, ресурсів та хочете дізнатись більше про бізнес, саморозвиток та стартапи в України, StartUp Fest, який відбувається в Запоріжжі, стане чудовою нагодою для цього. Це не лише захід, це своєрідний креативний майданчик. Крім цього, Стартап фестиваль є чудовою можливістю поділитись власною ідеєю, яку ви бажаєте реалізувати.

StartUp Fest – це чудовий та пізнавальний захід у Запоріжжі, в якому можуть взяти участь не лише люди з досвідом та стажем у бізнес-сфері. Той, хто має лише ідею, шляхи до її реалізації, проект, який допоможе людям, також бажаний гість на фестивалі. Тому такий захід не лише ознайомить вас з різноманітними нюансами у підприємницькій діяльності.  Ви маєте можливість реалізувати власну ідею та розпочати особистий бізнес завдяки знанням, отриманими під час фестивалю. Крім цього, цей захід є чудовою нагодою розповісти світові про власну ідею, яка полегшить життя людству. А це хороша можливість прославитись та навіть знайти інвесторів, які зможуть стати спонсором у реалізації вашого проєкту.

Олексію вдалося здійснити свою мрію завдяки такій можливості. Головне: сильне бажання та віра у себе й власні сили.

Comments

.,.,.,.