Телескопічна витяжка: як вибрати

Погодьтеся: неприємні запахи на кухні не подобаються нікому! Проте вони нікуди не зникають, і що найбільш неприємно – вони дуже часто з’являються. Ось, наприклад, постійно смердить відро для сміття. А ось, наприклад, і давнешні залишки їжі хатніх улюбленців – ну куди ж це годиться! А при приготуванні їжі на кухні теж виникає певний дискомфорт: постійно високі температури, жар, випаровування – як і з цим боротися? Відкривати вікно? Навіть в зимову пору?

Дякувати Богу, на такі жертви навряд чи піде хоча б одна українська домогосподиня. Саме тому вже давно такий кухонний прилад, як телескопічна витяжка, існує на просторах кожної цивілізованої країни світу. Він дозволяє ефективно очищати повітря від сторонніх газів та звуків Дісталося це диво і України, де його не тільки активно імпортували напряму від іноземного виробника, а й навчилися виготовляти самі! Бо саме таким і вийшов Ventolux – український бренд, який заохотить будь-яку примху української жінки на кухні.

Чисте повітря, приємна ціна

Функціональність, компактність, сучаснІсть та адекватна ціна – найголовніші критерії бренду Ventolux. Наразі бренд пишається модельним рядом у понад 60 різноманітних моделей з власними характеристиками. У кожної з моделей свій унікальний колір, матеріал, функціональність і ціна. А на випадок, якщо ви забули, то на відміну від вбудованої витяжки, якою в наш час нікого не здивуєш, телескопічна більш дешева. Вона схожа на дно вбудованої витяжки, через що вона геть невидима. А за освітлення відповідають високоякісні LED-лампочки.

Через таку хитру конструкцію видно лише її нижню частину та висувну панель, яка активує витяжку. Її нічим не примітний дизайн компенсується можливістю встановлення додаткової кухонної шафи, а можливість використання нескінченна за рахунок присутності необхідного функціоналу та високоякісних запчастин. Майже на кожній шафі вмонтовані по два фільтри-жировловлювача. Раз на два місяці вони підлягають інтенсивній очистці (при частому використанню витяжки можуть бути частіше), саме тоді, протягом всієї експлуатації їх не потрібно замінювати. Нехтування очищенням фільтрів тягне за собою пошкодження під час очищення, і тоді такі фільтри не підлягають подальшому використанню.

Що обов’язково знати перед покупкою?

  • Відразу подумайте про доступність монтування витяжки в кухню, тому вивчіть параметри приміщення;
  • Ширина витяжки та кухонних меблів мають бути ідентичними;
  • Якщо ваша кухня маленька – не варто купувати потужні витяжки (максимально вистачить і 750 кубометрів замість 1500);
  • Перед покупкою детально вивчіть систему планування, оскільки деякі габарити зазвичай можуть не співпадати.

Власне кажучи, найкращим вибором телескопічна витяжка буде тоді, коли кухонні габарити не дозволяють встановленню кухонної шафи, на відміну від такої витяжки, яку просто монтують до стіни! Якщо ж при покупці телескопічної витяжки Ventolux, ви купуєте іншу техніку – ви гарантовано отримаєте знижку. Дізнатися більше переваг ви можете за посиланням вгорі або за телефоном гарячої лінії. 

Бажаємо вдалих покупок!

Comments