Як вибрати бензиновий культиватор? Найкращі варіанти у Запоріжжі

Це легкі в управлінні маневрені мотокультиватори, які все частіше вибирають користувачі. Вони доступні, якісно та справно працюють тривалий термін. Потужності бензинових культиваторів, представлених у каталозі https://optoweek.com.ua/motokultivatory, цілком вистачить для виконання основних завдань.

Види культиваторів

Велика кількість користувачів сумніваються, що вибрати: мотоблок або мотокультиватор. Останній варіант краще через легкість і маневреність, компактність. Таку техніку можна зарахувати до розряду невибагливих.

  1. Виділяють побутовий тип культиватора, що підійде для обробки ділянки до 12 соток. Такий пристрій купують для обробки саду, наприклад.
  2. Наступний тип – напівпрофесійний, призначений для обробки більшої ділянки – 12-50 соток. Незважаючи на габарити, такий мотокультиватор можна використовувати, наприклад на дачі, обробляючи вузькі простори в тому числі. У цьому випадку купити бензиновий культиватор для дачі стане чудовим виходом.
  3. Обробляючи простору ділянку або город площею понад 50 соток, потрібний професійний культиватор.

Критерії вибору бензинових культиваторів

Варто враховувати такі моменти:

  • зовнішній вигляд, техніка має бути без візуальних дефектів;
  • справність та робочий стан агрегатів, вузлів;
  • потужність двигуна (відштовхуватися можна від діапазону 1,5-7 л);
  • глибина культивації, а також ширина оброблюваної площі;
  • присутність транспортувальних пневмоколес. З їх допомогою управління стане більш комфортним та маневреним;
  • регулювання індивідуальних показників, наприклад, керма по висоті;
  • бренд. Компанії з репутацією, які вже довго працюють, пропонують якісну техніку. Це інноваційність та використання якісних матеріалів, сервісне обслуговування. Все це підвищує вартість техніки.

Якщо ви вирішили купити бензиновий культиватор з гарантією від виробника, звертайтеся до найкращих, наприклад, до порталу «Оптовик».

Де придбати культиватор в Запоріжжі?

В інтернет-магазині «Оптовик» можна замовити бензиновий культиватор з доставкою по Україні. Це оптово-роздрібний магазин, де зібрано якісне обладнання та техніка.

Каталог компанії наповнений дійсно найкращими моделями від перевірених брендів. Жителі Запоріжжя можуть оформити покупку в режимі онлайн. Доступна кваліфікована консультація, менеджери порталу зможуть запропонувати справді якісні варіанти за доступними цінами.

Comments