Робототехніка для всіх: школа Robocode запрошує юних запоріжців

Багато сучасних батьків прагнуть навчити своїх дітей правильно поводитися з різноманітною технікою, тому що розуміють важливість цифрових технологій для життя підростаючого покоління. Робототехніка і все, що з нею пов’язано, в наш час лідирує в чарті інтересів юних запорожців, які прагнуть якомога більше дізнатися про цікаву для них тему. Удосконалити свої знання щодо того, як розвивалася робототехніка та за яким законом вона функціонує, підростаюче покоління з індустріального міста може у сучасній школі техніки Robocode.

Перспективне навчання

Кожним батькам сучасної дитини молодшого шкільного віку чи підлітка чудово відомо, що давати знання дітям у класичній формі виходить не завжди. А ось альтернативні способи, орієнтовані на постійну взаємодію дитини з обчислювальною технікою, є результативними на всі сто відсотків! Діти в наш час швидко і легко навчаються програмувати, створювати ігри та цілі ігрові всесвіти, креативлять і вигадують альтернативні світи – загалом розвиваються швидко та у правильному напрямку. Співробітники школи Робокод впевнено заявляють: “Ми введемо в принципи розробки, логіку ігор дитину будь-якого складу характеру та зацікавимо її цим перспективним сучасним напрямом”.

Однією з вагомих переваг будь-якої освітньої установи батьки традиційно називають близькість її до будинку, середньої школи чи транспортних шляхів міста – це полегшує логістику. Відділення Робокод robocode.ua розташовані у Запоріжжі відразу в кількох районах. Це дає можливість дітям навчатися неподалік місця проживання. Таким чином, програмування та робототехніка Запоріжжя доступні будь-якій дитині незалежно від інших додаткових умов.

робокод

Все найкраще – дітям

Сучасне та просунуте навчання відбувається у форматі онлайн-школи. Заняття один раз на тиждень дозволять вашій дитині мати й інші захоплення, крім кодування та програмування, однак і корисні навички будуть набуватись стабільно та в цікавій формі. До численних переваг роботи школи Робокод слід зарахувати такі, як:

  • кваліфіковані викладачі;

  • мотивовані діти;

  • мала наповнюваність навчальних груп – до восьми осіб;

  • модульний принцип побудови навчального процесу, що робить його ще зручнішим у наш час бурхливих змін;

  • постійна підтримка учнів у груповому чаті, активне спілкування з викладачем у тому випадку, якщо у дитини виникли труднощі;

  • напрацювання власного портфоліо у процесі навчання;

  • тільки актуальна інформація та необхідні теми включені до складу навчального процесу.

Втім, користь від занять у школі Робокод стане відчутною вже найближчим часом – а не лише у віддаленому майбутньому. Так, наприклад, діти, які навчаються чогось із задоволенням, як правило, присвячують цьому заняттю вагому частку свого часу – а отже, перестають у кожну вільну хвилину прагнути сісти за комп’ютер просто для того, щоб пограти у мережеві шутери. Та й шкільні педагоги напевно відзначать покращений рівень знань з математики та фізики – адже саме з цими науками найчастіше доводиться стикатися учням Робокода. Все це разом допоможе зрозуміти батькам, що вибір зроблено в правильний бік.

Comments

.,.,.,.