Як відбувається оцінка якості деревини на електронних торгах

В Україні купити деревину можна лише на електронних торгах. Цей процес здійснюється не лише державними підприємствами, а й приватними юридичними особами, фізичними особами, а також допускаються до участі нерезиденти країни. Щоб не програти з вибором, необхідно провести якісну оцінку всіх позицій. Щоб зрозуміти, як оцінити якості деревини до електронних торгів, можна перейти за посиланням https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/orenda-neruhomosti/ .

Які критерії враховуються під час оцінки якості деревини на електронних торгах

Деревина має свої критерії, за якими здійснюється оцінка якості. Під час формування оголошення про продаж продавець зазначає всі ці параметри, в описі, щоб покупці мали можливість для ознайомлення з продукцією. Щоб отримати оцінку, потрібно звернути увагу на такі фактори.

  1. Опис. Продавець описує деревину не з метою швидкого продажу, а надання повноцінної оцінки цього товару. Тому в описанні обов’язково вказуються всі дефекти, нерівності стовбура, тріщини та багато іншого.
  2. Документація. Під час створення оголошення продавець обов’язково підвантажує додаткові документи, які підтвердять факти, зазначені в описі. Там викладено сертифікати та оціночні документи, на підставі яких виставляється ціна.

Обидва варіанти допоможуть учасникам торгів провести оцінку всіх якостей цього товару. Як правило, використовуючи цю методику, для поглибленого вивчення можуть знадобитися розширені дані. До них можна віднести такі параметри:

  • вік деревини;
  • порода та сорт;
  • наявність дефектів або їхня повну відсутність;
  • прямий або кривий стовбур;
  • кількість сучків та інші фактори, які можуть знизити якість та ціну.

Усе це уточнюється на початок торгів в описі товару. Це допоможе не тільки зрозуміти, що саме планується придбати, а й виключити витрату коштів на неякісні позиції.

Чому варто заздалегідь вивчати документи

До впровадження електронних торгів покупці особисто переконувалися, яка продукція. Вони приїжджали, оглядали товар, якщо все влаштовувало, купували його за вказаною ціною. На цей час процес аукціонів та електронних торгів виключає всі відрядження та приватні поїздки.

Всі продавці та покупці мають рівні шанси стати учасником торгових відносин. При цьому вони залишаються повністю анонімними протягом усього процесу торгів. Завдяки цьому повністю виключається корупція та посередництво.

Оскільки покупці не можуть провести всі необхідні процедури вивчення продукції самостійно, доводиться покладатися лише на достовірність опису та відповідність документації.

Учасники можуть бути впевненими в тому, що всі критерії написані правильно, оскільки надання неправдивої інформації та штучне завищення ціни відстежується спеціальними контролюючими органами. Всі учасники, які були викриті у протиправній діяльності, пов’язаній з корупцією, шахрайством тощо, виключаються із торгів.

Усі підготовчі процеси проводяться покупцями самостійно. Використовуючи оцінку товарів заздалегідь і готуючись до покупки, можна суттєво заощадити на процесі та отримати можливість для чіткого розуміння виду товарів.

Comments

.,.,.,.