Пакувальна продукція EVOpack – тільки найкраще!

“Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму”, – цю невигадливу фразу пам’ятають всі з самого дитинства. А ось для тих, чий бізнес у тій або іншій мірі пов’язаний з продажем товарів в упаковці, це не тільки прислів’я, але і пряме керівництво до дії! У Запоріжжі чимало підприємців, які намагаються конкурувати з суперниками не тільки якістю самої продукції, але і якістю упаковки. А завдяки таким компаніям, як https://evopack.com.ua/products/, кожен може підібрати для себе саме те, що потрібно.

Шукай заміну

Перш за все, нагадаємо, що наша країна на законодавчому рівні прийняла рішення відмовитися від надтонких і тонких пластикових пакетів. Що це означає для тих підприємців, які виготовляють і реалізовують більшість видів харчової продукції, а також безліч різноманітних варіантів промислових товарів? Перш за все, те, що тепер доведеться потрудитися для того, щоб ваші товари були упаковані не тільки надійно і презентабельно, але і екологічно. Ось що пропонує вам компанія EVOpack:

  • пакувальна продукція найрізноманітніших артикулів – від листового гофрокартону до стрейч-плівки;

  • виготовлення за індивідуальними розмірами в найкоротші терміни;

  • постійний лабораторний контроль в процесі виготовлення сировини і готового виробу;

  • гнучкі та зручні умови співпраці;

  • повний цикл виробництва для оптимального співвідношення ціна-якість.

Найкраще з доступного

Хто із запорізьких підприємців може скористатися послугами компанії EVOpack з вигодою і задоволенням для себе? Практично всі! Різноманітний асортимент продукції цієї компанії дасть можливість польоту будь-якої фантазії. Так, наприклад, коробки для піци і гофроящики, ящики складної висічки та ящики чотириклапанні, клеєні гофролотки, картон листовий і обгортковий, паперові пакети, гільзи спіральної навивки і елементи для внутрішнього наповнення коробок, – все це буде до послуг запорізьких бізнесменів в найкоротші терміни . Така упаковка найчастіше дуже зручна для транспортування, оскільки складається дуже компактно. Крім того, компанія EVOpack справедливо пишається якістю свого сервісу (чого вартий один власний автопарк для доставки замовлень!) і ретельно стежить за відповідністю своєї продукції найвищим очікуванням клієнтів. Запоріжці напевно оцінять співпрацю з цією компанією, а в тому випадку, якщо вона стане постійною і масовою, значно покращиться екологія рідного міста – адже шкідливий пластик перестане потрапляти у воду і повітря, забруднюючи їх.

упаковка

 

Comments