Підтримуємо запорожців. Де про нас чути

Запоріжжя – досить велике і тому (навіть з суто математичної точки зору) перспективне місто. Крім того, це – один із потужних індустріальних хабів, освітній, культурний, в якійсь мірі навіть такий, що має історичне значення центр. Тому логічно було б припустити, що саме запоріжці і вихідці із Запорізької області можуть з гордістю за свою малу батьківщину рухати вперед науку, спорт, культуру і освіту країни. Далі на zaporizhzhia-trend.

Як стати відомим?

Для того, щоб вчасно виявляти таланти в найрізноманітніших сферах і давати їм «дорогу у велике життя», в місті проводиться величезна кількість найрізноманітніших за призначенням і формою івентів. Від  «круглих столів» і виїзних засідань комісій – до фестивалів, творчих вечорів, спортивних змагань, концертів і просто масштабних флеш-мобів під відкритим небом. І, треба визнати, результат від таких заходів, як то кажуть, у наявності. Безумовно, попередній «карантинний» рік істотно спотворив вид тих культурних заходів, які зазвичай проводились у місті, але вже з приходом 2021 року з’явилася надія на відновлення звичного темпу і ритму життя запоріжців і гостей обласного центру.

Так, є передумови до проведення в поточному році чергового важливого для молодих і талановитих винахідників івенту – фестивалю ідей «Старт-ап фест». Фестивалі в минулі роки явили світу відразу кілька цікавих і вельми актуальних ідей: від офісу для людей з обмеженими можливостями (на втілення в життя цього проекту навіть виділили грант), відеокамери-автоматичного рятувальника для установки на пляжах і біля басейнів, лазерного маркера для будь-яких матеріальних цінностей, що дозволяє відстежити місце розташування речі в режимі реального часу до нововведень Григорія Чаусовського – в минулому викладача одного із запорізьких вищих навчальних закладів, а тепер – винахідника, результати праці якого націлені на збереження найдорожчого, що є у людини – її здоров’я.

Запорізький винахідник

1

За інформацією з відкритих джерел, Григорій Чаусовський встиг стати автором декількох сотень винаходів самого різного толку і з найрізноманітніших «вихідних матеріалів». Але їх об’єднує одна важлива загальна властивість – всі вони націлені на те, щоб, за словами автора, «навести порядок» в душі людини. На переконання Чаусовського, якщо людина отримає можливість мати своєчасний «зворотний зв’язок» зі своїм організмом, то це позбавить її від безлічі соматичних проблем і значно поліпшить таким чином здоров’я. В якості такого зворотного зв’язку вчений пропонує використовувати досить нехитрі речі, найчастіше – це найпростіший електричний ланцюг, який складається, крім елемента живлення, з різнокольорових світлодіодів, сенсорних елементів і музичних інструментів. Робота більшості цих приладів передбачає візуалізацію в тому чи іншому вигляді – від виведення зображення на вбудований дисплей до миготіння лампочок на приладовій панелі.

Відрадно, що Григорій Чаусовський не залишився осторонь від проблем, пов’язаних з поширенням коронавіруса і активно допомагає лікарям в лікуванні хворих за допомогою декількох нових приладів. В основному вони націлені на нормалізацію роботи легенів.

Comments

.,.,.,.