“LUNCHEE”: історія гурту із Запорізької області

У нашому краю свого часу було чимало талановитих артистів. Однак здебільшого всі знають лише про популярних запорізьких артистів, продюсерів, гуртів тощо. Натомість мало хто чув про діяльність амбітних музикантів з малих населених пунктів. Амбітний проєкт “LUNCHEE” з селища Якимівка, що на Запоріжчині саме про це. Поточний матеріал присвячений історії та творчому шляху гурту: коли були заснований, учасники, перші концерти та пісні — читайте далі на zaporizhzhia-trend.in.ua.

“LUNCHEE”: початок історії

Саме заснування гурту розпочалось у селищі Якимівка на Мелітопольщині. У 2015 році там вже існувала команда “Одна Треть”, яка з часом почала розпадатися, і на базі неї виник новий гурт. Вищезгадана група музикантів залишилася без людини на вокалі, тому було запропоновано Ганні Орманжи доєднатися до місцевих ентузіастів. Дівчина раніше вже була знайома з учасниками гурту, а ще більше з самою музикою: займалась співом з п’яти років, батько теж музикант, постійні виступи в школі, освіта за спеціальністю “вокал”. Однак попри це на момент пропозиції жінка вже років п’ять співом не займалась. Вона більше присвячувала час написанням віршів, прози, намагалась таким чином себе реалізувати. В черговий раз пропозицію приєднатись до групи отримала на День Незалежності. Але тоді через творчі непорозуміння — Ганна не бажала співати чиїсь пісні, хотіла продукувати — нічого не вийшло. Гурт відмовився співпрацювати з Орманжи, знайшли іншу вокалістку, проте, від долі не втечеш, як кажуть. В якийсь день вдалося зробити спільний концерт місцевих творців, де Ганна все ж, заспівала пару каверів з ними, а потім читала власні вірші. Вечір сподобався аудиторії, тому Олександр Грищенко — соло-гітарист гурту, запросив Орманжи на першу репетицію музичної команди, частиною якої відтоді вона є. 3 жовтня 2015 року являється своєрідним днем народження “LUNCHEE”. Тутешні “трубадури” проводили чи не щоденні репетиції, злагодження музичного стилю, написання текстів тощо. Все для того, щоб, 30 січня 2016 року, відбувся їхній перший офіційний концерт на той час, в Якимівському будинку культури. Зал сільської споруди був майже повністю заповнений. Стара школа Якимівських музикантів підтримала молоде покоління, допомагали зі спеціальним обладнанням, інструментами тощо. Вечір пройшов на славу, селяни гучно аплодували та бажали артистам успіхів.

“LUNCHEE”: становлення, склад команди, амбіції, що означає назва 

На початку становлення гурт називався —  “Lunch”, але пізніше шляхом демократичних виборів було обрано нову назву, додавши дві літери. Автором поточного варіанту є Олександр Грищенко. Загалом тоді група складалася з чотирьох учасників, через що використовувався логотип “L4”. Пізніше музиканти у команді то збільшувалися, то зменшувалися. Але назва була не змінна. Ганна вигадала сенс “LUNCHEE” в тому, що вони не збираються бути “обідом” чи “другим сніданком”. Всі учасники гурту бажали, через творчість нести любов у світ. В сучасний період ”LUNCHEE” закріпився поточний склад: Ганна Оранжи, Олександр Грищенко, Артем Ледовський, і саундпродюсер Олександр Ількаєв. 

Ентузіасти з Мелітопольщини багато працювали, видавали нові пісні, альбоми. Попри брак досвіду, і різножанрові нахили у піснях, про них тривалий період знало мало людей. Але з часом почали виходити на нову аудиторію: концерти у Мелітополі, Запоріжжі, і навіть у Києві. Щодо останнього якимівський гурт взагалі присвятив пісню, яка стала доволі популярною. У січні 2020 року, місцевим засобам масової інформації в інтерв’ю амбітні артисти з Якимівки розповідали, що мріють про “Ґреммі” і світове визнання, гастролі: “ну і найголовніша мета – бути щасливими. Робити те, заради чого народжені, і ніколи себе не підганяти під кимось вигаданий формат”.

Comments

.,.,.,.