Де в Запоріжжі купити тепловізор 

У сучасному світі тепловізори широко застосовуються у найрізноманітніших сферах життя. Мисливці також не обійшли увагою цей пристрій, оскільки він дозволяє зробити вдалим будь-яке полювання. Тепловізори мають безліч параметрів, які треба врахувати при купівлі. Якими критеріями мешканцям Запоріжжя керуватись при виборі тепловізора, читайте у цій статті.

Чому тепловізор кращий за пристрій нічного бачення

Не всі розуміють,чим тепловізор відрізняється від пристрою нічного бачення. На полюванні використання тепловізора буде більш зручним та виправданим, ніж ПНБ. Останній має зовсім інший принцип роботи. Він у декілька разів підсилює наявне освітлення до значень, які може сприймати людське око. Тож у цілковитій темряві пристрій працювати не буде. Що ж до тепловізора, то він фіксує інфрачервоне випромінювання, яке надходить від живих об’єктів. 

До того ж, тепловізійні пристрої мають ширший набір додаткових функцій, які необхідні на полюванні. Що стосується дальності виявлення, то і тут тепловізор має переваги, він “бачить” дальше. 

Як вибрати тепловізор

Використання тепловізора або тепловізійного приціла на полюванні дозволяє вистежити дичину за будь-яких погодних умов: в дощ, туман, та навіть вночі. 

Ринкові ціни на тепловізори стартують від 700 доларів. Найдорожчі моделі обладнані функцією запису відео та вбудованим редактором відео, який може об’єднати декілька окремих сюжетів в один ролик. Також вони мають велику відстань для виявлення об’єкта, дальномір та інші корисні функції.  

Одним з найпопулярніших тепловізорів є PULSAR HELION XQ50F, який називають чудовим варіантом для полювання. Це якісний монокуляр, який можна використовувати для швидкого пошуку та виявлення звірів. На відстані до 1,5 км пристрій може зафіксувати ціль розміром з людину. Модель має зум-об’єктив, добре працює у складних погодних умовах та при низьких температурах, знімає фото та відео. Є можливість дистанційного керування. 

Білоруський бренд “Pulsar” розроблений спеціально для мисливців і характеризується великою кількостю додаткових корисних функцій. Вся продукція має трирічну гарантію, крім того виробник пропонує високий рівень сервісного обслуговування. 

Бюджетний варіант HikMicro LYNX LC06 часто використовують для полювання на зайця, охорони нерухомості та полів. Пристрій “помічає” цілі на відстані до 700 метрів. Він виконує деталізовану зйомку високої якості у 4 схемах кольорового зображення. Має широкий кут огляду. У цей пристрій вбудовано видео-/фоторекодер. Він може використовувати мобільні гаджети для передачі сигналу та трансляції одразу в YouTube.

При купівлі тепловізора жителям Запоріжжя слід враховувати такі аспекти: 

  1. Матриця. Від неї залежить, наскільки якісною буде картинка. В середньому це 240х180 пікселів. Цієї якості цілком вистачить для аматорського застосування. До параметрів професійної техніки можна віднести 384х228 пікселів. 
  2. Дисплей. Чим більшу роздільну здатність має дисплей, тим чіткіше зображення він буде видавати. Для відстеження стаціонарних об’єктів достатньою буде частота 9 Гц, динамічні цілі ліпше спостерігати на дисплеї з частотою не менш 30-50 Гц.
  3. Об’єктив. Диаметр та поле зору об’єктива є основними параметрами, які варто врахувати при покупці. Оптика професійних моделей стартує від 50 мм. 

У Запоріжжі завжди можна вигідно купити тепловізор на сайті компанії Grand Pulsar, яка пропонує найширший вибір тепловізорів, прицілів та аксесуарів до них. 

Comments

.,.,.,.