Світлодіодні лампи для дому: як вибрати і де їх купити в Запоріжжі?

Бездумне придбання дешевих ламп поступово відійшло на другий план. Все більшою популярністю користуються Світлодіодні для дому, які характеризуються економічністю і не шкодять зору, допомагають створити якісне освітлення в будь-якому куточку вашого дому. Мешканці Запоріжжя зможуть вибрати вироби в інтернет-магазині «Brille» з огляду на основні критерії вибору.

Покупка світлодіодної лампи для дому: основні фактори

  1. Враховуйте при покупці потужність, частіше за все можна придбати світлодіодні лампи 2-30 Вт.
  2. При розрахунку освітленості важлива яскравість, а також колірна температура лампи.
  3. Ви вибираєте лампи під цоколь чи світильник? Не варто забувати про геометричні параметри.
  4. Який термін експлуатації виробу? Обов’язковою складовою при купівлі дійсно якісного товару є отримання гарантії. Наприклад, на сучасні світлодіодні лампи виробники надають гарантію на термін від 1 до 5 років.

Орієнтовний термін служби світлодіодної лампи може досягати до 50 тисяч годин безперервної роботи. Це теоретичний показник, проте він підтверджує одне — це вигідне вкладення коштів, яке дуже швидко себе окупить.

Світловий дизайн

Правильно підібране джерело світла – це не лише економічно, а й красиво. Простір завдяки цьому стає комфортнішим, що лише підкреслює красу інтер’єру. Світловий дизайн — це та система, завдяки якій правильно розміщують світильники. Враховуючи функціональну, емоційну, естетичну складові, у кожного користувача вийде досягти бажаного ефекту.

Де купити світлодіодні лампи?

В інтернет-магазині «Brille» зібрана багата колекція товарів. Це не тільки світлодіодні світильники, але й різноманітні люстри, бра, настільні лампи та інші вироби. Мешканці Запоріжжя можуть знайти навіть вуличні світильники, які доповнять територію вашого будинку.

Українці можуть придбати все необхідне в онлайн-режимі на офіційному сайті компанії, або ж завітати до одного з 25 магазинів мережі «Brille offline». Декілька речей залишаться незмінними у будь-якому випадку, незважаючи на ваш вибір:

  • якісні, сертифіковані товари, отримання гарантії на товар;
  • кваліфікований персонал із можливою консультацією;
  • багатий, різноманітний вибір. Серед представленого розмаїття товарів кожен знайде виріб, який точно впишеться в інтер’єр;
  • бонусна система знижок та доступні ціни;
  • швидка доставка.

Компанія заробила репутацію надійної мережі, яка заслуговує на довіру з боку клієнтів.

Comments

.,.,.,.