Гімнасти з Запоріжжя в етері всеукраїнського шоу

 

30 жовтня 2021 року в ефірі телеканалу “СТБ” вийшов другий випуск популярного шоу “Україна має талант”. Кожен учасник намагався здивувати журі чим міг: танці, музичні номери, номер на роликах. Хтось проходив далі, а хтось отримував відмову від зіркових суддів. Але ці школярі точно змогли шокувати журі та глядачів. Деталі на сайті zaporizhzhia-trend.in.ua.

6

Аліна Фролова та Богдан Стріонов відвідують циркову студію “Едельвейс” у центрі дитячої та юнацької творчості, у парі танцюють вже близько двох років. Не дивлячись на різницю у віці (Аліні – 9, її партнеру – 12) діти відмінно ладнають і кажуть, що вони друзі, але їх часто приймають за брата та сестру.

Друзі в такому юному віці вже є рекордсменами України, а їхній трюк – унікальна фішка, яка не підвладна нікому в Україні. Самі хлопці розуміють, що трюк досить ризикований і небезпечний, проте кажуть, що один одному вони довіряють, а це – основа їхніх стосунків.

Лілію Подкопаєву здивувало те, що такі складні елементи діти виконують на кільці без страховки. Чемпіонка навіть назвала номер гімнастів божевіллям. Відомий танцюрист Євген Кот сказав, що бачив багато номерів у своєму житті, проте цей справді унікальний. А ось відомий ведучий Сергій Притула був навіть обурений тим, що діти мають таке захоплення, яке підтримують батьки, оскільки цей спорт досить травмонебезпечний, а виконання трюків на волоссі викликає у дітей болючі відчуття. Батьки запевнили суддю, що діти самі зайнялися бажанням виконувати подібні трюки, а внаслідок довгих тренувань біль відчувається інакше, і спортсмени до цього звикли.

Після дискусії між батьками гімнастів та журі Богдан вирішив продемонструвати, що трюки на волоссі для нього цілком звичні і він може витримати вагу навіть більше, ніж вага його партнерки. Для цього він запросив Ксенію Мішину на сцену та за допомогою петлі відірвав акторку від землі.

До речі, судді одноголосно сказали юним артистам “так”.

Comments

.,.,.,.