Історія зіркового співака з Бердянська

Бердянськ – місто, в якому живе дуже багато різноманітних людей. Кожен займається тим, що йому до душі. Наприклад, як герой поточної розповіді відомий місцевий співак – Дмитро Волканов. Про те, як хлопець із нашого міста став популярним в українській музичній індустрії, з чого починав і куди дістався – читайте далі на zaporizhzhia-trend.in.ua.

Початок музичної кар’єри відомого співака

Дмитро Волканов народився 2002 року в місті Бердянськ. Там майбутній відомий співак від самого початку ріс із мрією: одного разу стати популярним футболістом. Взагалі, коріння його родини сягає селища Андріївка Бердянського району. З того населеного пункту майже все чоловіче родове дерево сучасного артиста. Зокрема, завдяки дідусеві, Дмитру Дмитровичу, який дуже любив музику – онук теж почав вивчати музичне мистецтво. Так проводячи безтурботні роки дитинства на місцевих футбольних полях, юнак паралельно ще відвідував уроки музики, які запровадила його улюблена вчителька – Ірина Янчук. Саме вона розвинула в Дмитра слух, розуміння мелодії. 

Якось до їхньої школи шукати талановитих юнаків прийшла керівниця колективу естрадної пісні “Шанс” Оксана Черкез. Жінка прослухала хлопця і запросила його до своєї студії. Дмитро прийняв доленосне рішення у своєму житті – замість мрії про футбольну кар’єру, обрав музику. З того моменту стартувала його естрадна діяльність. Для цього активно розвивався у цій сфері, вдосконалював мову для відтворення, яка давалася йому легко. Загалом саме хист до співу і вирішив подальшу долю Дмитра Волканова, бо він міг із легкістю швидко запам’ятати та заспівати будь-яку композицію. Тож мав на меті вступити до одного з найкращих ВНЗ країни, але перешкодою на його шляху стала відсутність грамотності в музиці – не знав нот. 

Становлення музичної кар’єри 

Після вступу до популярного київського вишу, у соціальних мережах поширилася думка, що бердянського співака туди прийняли через те, що останній брав участь у “Х-Факторі”. Однак пізніше в інтерв’ю засобам масової інформації зазначав, що це не так, хоча й обмовився словом про участь у талант-шоу. У вищезгаданому навчальному закладі Дмитру довелося починати з азів – вивчення нот тощо.

Загалом, участь у “Х-Факторі” ще один важливий фактор становлення та в подальшому розвитку естрадної справи зірки з Бердянська. На проєкті хлопець потоваришував з Іваном Іщенком, що пізніше переросло у творчий тандем: на початку травня 2019 року вони разом записали пісню “Попадай”. Іщенко взяв на себе більшу частину композиції: допоміг у написанні мелодії та тексту. Після чого, як юний артист випустив ще кілька нових синглів. На жаль, бердянець програв у суперфіналі популярного талант-шоу, але співпраця з Андрієм Данилком, продовжилася. Саме завдяки критиці та досвіду майстра сцени – Дмитро Волканов дійшов до суперфіналу музичного шоу, а відтак став відомим. Почалася тісна співпраця колективу “Вєрки Сердючки”, всупереч деяким неприємним обставинам. Якось основний бек-вокаліст театру Андрія Данилка зламав ногу і вибув на невідомий термін, тож, Андрій Михайлович запропонував співакові з Бердянська приєднатися до них. З того моменту почалося отримання неоціненного досвіду в музичній кар’єрі Дмитра.

Новий 2019 рік Волканов уже зустрічав у Буковелі, як вокаліст “Вєрки Сердючки”. І на тому все тільки почалося, адже новорічні концерти були заплановані на всю зиму, яку бердянський музикант, напевно, запам’ятав на все своє життя. Разом із командою Андрія Михайловича Данилка, артист виступав на спеціальних концертів за кордоном. Для того, щоб студент КНУКіМ розвивав музичну кар’єру і прославляв однойменний навчальний заклад, останні пішли на поступки – всю роботу в команді Данилко зарахували як університетську практику.

Comments

.,.,.,.